Kávu CARRARO, kterou u nás pijete si můžete také vychutnat u vás doma i v kanceláři.

Cena kapsle 8,- Kč s DPH. Je možné si objednat libovolný počet kusů kapslí. 

Cena zrnkové kávy 550,- Kč 1kg

Kávu si můžete objednat na tel.: 605 775 707 nebo u Nás na provozovně Pizzeria - restaurace U Zeleného stromu, Velkém náměstí 47, Kroměříž 76701

AROMA A INTENZIVNÍ CHUŤ 

Aroma e gusto Intenso obsahuje kávu se silnou osobností, pronikavou vůní a obklopující chutí. Směs s klasickými chutěmi, podpořená dobrým tělem, plnou a energickou chutí. Kompletní káva, která vždy zaručuje vysokou krémovost.
8,-Kč 1ks


 

PRIMO MATTINO

 Primo Mattino obsahuje směs charakterizovanou větší přítomností kávy Robusta, která dodává nápoji bohaté a rozhodné tělo. Přidání rafinovaných kvalit Arabiky opečené jednotlivě umožňuje tomuto silnému espressu nejlépe vyjádřit vlastnosti intenzivní krémovosti a úplnosti chuti.
8,-Kč 1ks


ESPRESSO CREAMA 

Crema Espresso obsahuje směs navrženou tak, aby zintenzivnila klasickou chuť kávy s větším nábojem těla a krémovitostí typickou pro italské espresso. Jeho konkrétní složení je založeno na skvělé sladké středoamerické arabice, srostlé s nejlepším brazilským Santosem. Směs je plná s přídavkem jemné indické a indonéské robusty.
8,-Kč 1ks

PURO ARABICA

Puro Arabica obsahuje osm vybraných káv Arabica. Vůně je voňavá a květinová s nádechem jasmínu a okvětních lístků růží, chuť je plná, s akcentovanou sladkostí. Dává jemnou a trvalou pachuť. Používané kávy Arabica mají nízký obsah kofeinu. Z tohoto důvodu může být příjemně konzumován několikrát kdykoliv během dne.
8,-Kč 1ks

Káva zrnková Globo Oro

 Káva zrnková Globo Oro je směs složena z pěti odrůd Arabiky a tří odrůd Robusty vybraných podle jednotlivých Šarží. Kávu Carraro si dovážíme sami s italské pražírny a tím si zachováváme čerstvost, požadovanou kvalitu a původ.
Aroma - 5,           Intenzita - 4,
Sladkost - 1,          Kyselost - 0,

Chuť - 5                                     
550,-Kč 1kg

Káva CARRARO

Kávu CARRARO, kterou u nás pijete si můžete také vychutnat u vás doma i v kanceláři.

Káva CARRARO

Globo Oro je směs složena z pěti odrůd Arabiky a tří odrůd Robusty vybraných podle jednotlivých Šarží.

Kávu Carraro si dovážíme sami s italské pražírny a tím si zachováváme čerstvost, požadovanou kvalitu a původ.

  • Váha - 1000G
  • Formát - Zrnková káva
  • 70% Arabica, 30% Robusta
  • Aroma - 5
  • Intenzita - 4
  • Sladkost - 1
  • Kyselost - 0
  • Chuť - 5

Historie

Tato směs byla vytvořena speciálně pro automatické kávovary. Pomalu pražená, výrazná chuť.
Typická italská káva, jejíž historii začal psát roku 1896 Gaetano Carraro v městečku Schio nedaleko známého města Vicenza. V malém krámku začal pražit první kávu Carraro pro své zákazníky. V roce 1927 založil jeho syn Mario Carraro pražírnu kávy a začal s ditribucí kávy Carraro po celé Itálii. V roce 1962 dosáhla roční distribuce 120tun prodané kávy. Od roku 1990 rozšířila firma Carraro ditribuci do ostatních zemí Evropy. Nyní se roční produkce pohybuje přes 4.500 tun kávy ročně. Ochutnejte oblíbenou italskou kávu s tradicí.